ذدر حالی که مصطفی تاجزاده در حال گذران دوران محکومیت خود در زندان است خانم میلیشیا در نامه ای به رئیس دستگاه قضا از میهمانی مختلط فرزندانش در سالروز ازدواج خود با تاج زاده پرده برداشت. به گزارش«ندای انقلاب»،فخر السادات محتشمی پور همسر مصطفی تاج زاده در نامه ای خطاب به رئیس دستگاه قضا که [...]


در حالی که مصطفی تاجزاده در حال گذران دوران محکومیت خود در زندان است خانم میلیشیا در نامه ای به رئیس دستگاه قضا از میهمانی مختلط فرزندانش در سالروز ازدواج خود با تاج زاده پرده برداشت.


به گزارش«ندای انقلاب»،فخر السادات محتشمی پور همسر مصطفی تاج زاده در نامه ای خطاب به رئیس دستگاه قضا که در سایت جرس انتشار یافت،طبق رویه قبلی خود دستگاه قضائی را مورد حمله قرارداد و در حالی که انتظار می رفت باردیگر موضوع زندانیان حوادث بعد از انتخابات و دروغ عدم اختصاص وقت ملاقات باهمسرش را به پیش بکشد از زاویه ای دیگر و ظاهرا ناخودآگاه از بازداشت فرزندانش و انتقال آنان به اداره منکرات خبر داد!

وی دراین نامه ضمن پرسش هایی از رئیس دستگاه قضا عملا به چند نکته اشاره کرده است.سوالات خانم محتشمی پور به این شرح است:

۱- “چرا باید پاسخ پیگیری های مستمر ما منجر به حمله شبانه به منزلمان و تفتیش با حکم دادستانی و ضبط اموالمان شود و درکمال گستاخی بازداشت فرزندانمان و دوستانش را که طی این مدت دوری پدر سنگ صبور و مرهم آلامش بوده اند،در پی داشته است”
۲- “اگر دختر گرامی شما به تاوان حق طلبی وعدالت جویی پدر و حفاظتش ازآرمان های مقدس انقلاب در شب سالگرد ازدواج والدین پایبند به ارزش های انقلابی شان به بهانه ای واهی بازداشت و به اداره منکرات منتقل می شد و شب و روزی را با طبقه ای پست از نسوان که البته حاصل سوء مدیریت مسئولین در سامان دهی اوضاع اجتماعی کشورمان هستند،به سر می برد،چه احساسی داشتید؟”.
با توجه به این سوالات و مسائل مطرح شده در آن و با پی گیری خبرنگار«ندای انقلاب» مشخص شده است که :الف- فرزندان خانم میلیشیا به مناسبت سالگرد ازدواج والدینشان با هدف “حق طلبی وعدالت جویی پدر و حفاظتش ازآرمان های مقدس انقلاب” البته به گفته خانم میلیشیا! اقدام به برگزاری پارتی شبانه با حضور دوستانشان کرده اند.
ب- اداره اماکن نیروی انتظامی با توجه به گزارش های دریافتی به محل رجوع و پس مشاهده وضعیت اقدام به بازداشت افراد و انتقال آنان به اداره اماکن کرده است.
نامه خانم میلیشیا به رئیس قوه قضائیه در حالی نوشته شده که فرار به جلوی آشکار خانم میلیشیا در آن مشهود است و به فاصله ۲-۳ روز پس از میهمانی مختلط مذکور این نامه نگاشته شده و در آن به صراحت ضمن تمامیت خواهی در همه عرصه ها خواستار رانت اخلاقی در کنار رانت سیاسی نیز شده است!یعنی ما هرکاری کردیم کسی کاری به کار ما نداشته باشد چه اینکه همسر جان ما و پدر فرزندانمان در زندان هستند و این پارتی های شبانه برای شادی بچه هاست ، بچه هایی که “تاوان حق طلبی و عدالت جویی پدر ” می دهند!گفتنی است چند روز پیش نامه ای از تاجزاده خطاب به علی مطهری منتشر شد که در آن اظهاراتی مبنی بر حجاب منتشر شد که احتمال می رود پروژه “پارتی درمانی” خانم میلیشیا کلید زدن فاز جدید انقلاب ایدئولوژیک از نوع خانوادگی باشد!ارسال توسط امیررضا خالد....