ماجرای انتشار نامه اخیر موسوی وکروبی به وزارت کشور

در حالی که حتی سران آمریکا و انگلیس نیز از حمایت علنی از مبارک گریزانند، پرز در اظهاراتی صریح گفت: «من دهها سال است که آقای مبارک را می شناسم. هرچه که اکنون در مورد ایشان بگویند و هر انتقاد و اعتراضی که مطرح کنند، نمی تواند نقش بی بدیل ایشان را از خاطرها ببرد؛ اینکه از بروز جنگ هایی جلوگیری کردند که می توانست جان انسانهای بسیاری را بویژه از میان خود اعراب بگیرد.»

پرز با وجود این سخنان متعرض جنایات و نسل کشی رژیم متبوع خویش در جنگ های ۳۳روزه لبنان و ۲۲روزه غزه نشد. او همچنین برگزاری انتخابات را در وضعیت جاری مصر خطرناک دانست و گفت: «در چنین انتخاباتی ممکن است اخوان المسلمین برنده شوند که آنها پیام آور صلح و دموکراسی نخواهند بود.»

ستایش های بلندبالای رئیس کودک کش رژیم صهیونیستی از حسنی مبارک تداعی کننده اظهارات وی در سال گذشته است که فتنه گران و آشوبگران را پیاده نظام رژیم اسرائیل خوانده و تصریح کرده بود جنگ با رژیم اسلامی از داخل مرزهای ایران آغاز می شود و اپوزیسیون سبز به نیابت از ما با جمهوری اسلامی می جنگد. فتنه گران نیز در همین فرآیند مزدوری در روز قدس شعار نه غزه نه لبنان را که سفارش رسمی سایت وزارت خارجه اسرائیل بود، سر داده و در اقدامی بی سابقه در روز قدس، به نفع اشغالگران قدس به خیابان آمدند.

با وجود این سوابق روشن، روز گذشته دو تن از دست اندرکاران فتنه (موسوی و کروبی) با انتشار نامه ای سرگشاده خواستار صدور مجوز راهپیمایی «به منظور اعلام همبستگی با حرکت های مردمی در منطقه به ویژه مردم تونس و مصر» شدند. این در حالی است که رژیم دیکتاتوری و دست نشانده مبارک- که مردم مصر علیه آن انتفاضه به راه انداخته اند- از فتنه سبز حمایت می کرد. موسوی و کروبی نگفته اند که چگونه می توان به تعبیر نتانیاهو سرمایه اسرائیل و مورد حمایت دیکتاتورهایی چون حسنی مبارک و ملک عبدالله و... بود و در صف مزدورانی چون زین العابدین بن علی قرار گرفت و در عین حال مدعی حمایت از مردم تونس و مصر شد؟

به نظر می رسد تقلای اخیر بازیگران میانی جریان فتنه (موسوی و کروبی) که تحت فشار آمیخته با اهانت و تحقیر رسانه های زنجیره ای ضدانقلاب انجام گرفته، تحرکی برای کاستن از بدبختی های اسرائیل و آمریکاست، ضمن اینکه آنها می دانند امکان احیای فتنه و آشوب را ندارند و صرفا با صدور نامه و بیانیه می خواهند به «جریان فشار» پیام دهند که تحرک مورد نظر آنها را به اجرا گذاشته اند تا اندکی از بار تحقیرها مبنی بر اینکه موسوی و کروبی بی عرضه و بی خاصیت هستند، کاسته شود.

این دو به همراه سایر فتنه گران در گذشته برای راه اندازی آشوب و اغتشاش به نفع آمریکا و اسرائیل هرگز نیاز به مجوز نمی دیده اند و هرگاه واشنگتن و تل آویو در خاورمیانه به چالش جدی برخورد کرده اند، این جماعت بی اختیار را فعال کرده اند. به همین دلیل هم درست این بود که فتنه گران نیابتی در نامه به اصطلاح درخواست مجوز راهپیمایی به جای ادعای «اعلام همبستگی با حرکت های مردمی منطقه به ویژه قیام آزادیخواهانه مردم تونس و مصر»، می نوشتند «بنا بر امریه موساد و در راستای همبستگی با سران رژیم صهیونیستی و رژیم مبارک که پایه های قدرت خود را لرزان می بینند.»

/ 1 نظر / 4 بازدید
mvcloob

آهنگ جدید و فوق العاده زیبای از امی مسیح ( Emi Mashi ) به نام عاشقتم که یه کار لاو فان هست پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنیدو امتياز بدهيد.. با لینک مستقیم پخش اختصاصی از کمپانی MVCLOOB به زودی شاهد عرضه آلبوم این خواننده نسل جدید از طریق کمپانی بزرگ MVCLOOB باشید.