درخواست سردبیر فراری از حکومت!

----------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش شبکه ایران، شکست سناریوی احیای آشوب‌های خیابانی به بهانه خبر دروغین دستگیری سران فتنه سبب شده تا برنامه‌ریزان این طرح دست به سخنرانی‌های جالب به منظور سرپوش گذاشتن بر شکست خود بزنند.

در همین زمینه، «سیدمجتبی واحدی» مشاور لندن‌نشین مهدی کروبی که از وی به عنوان رابط اصلی شیخ با سرویس‌های اطلاعاتی غرب نام برده می‌شود، در مصاحبه با سایت دویچه وله از مسئولان کشور خواست که به جریان ضدانقلاب اجازه ایجاد آشوب بدهد.

وی در سخنانی جالب عنوان کرده است که حکومت اجازه دهد که “روزنامه‏های رسمی کشور آگهی مراسم تشییع جنازه‏ی پدر آقای موسوی را چاپ کنند”.

واحدی که تمام برنامه های پیشنهادی خود و مشاور میرحسین موسوی را برای ایجاد آشوب شکست خورده دیده است، البته نگفت که این درخواست به دلیل ناتوانی و استیصال ضدانقلاب برای ایجاد آشوب مطرح شده است.

واحدی در ادامه سخنانش گفت که این موضوع را که “خیلی‏ها می‏گویند هم در داخل ایران و حتی در خارج از ایران، تقریباً دارد این قضیه فراموش می‏شود و انگار دارد عادی می‏شود” قبول ندارد.

وی که در تشکلی تحت عنوان «شواری هماهنگی راه سبز امید» نشست‌های متعددی با اعضای گروهک تروریستی منافقین در اروپا برگزار شده است، همچنین خواستار احیای آشوب ها در ایران شد.

گفتنی است، مجتبی واحدی سردبیر روزنامه آفتاب یزد بود که پس از افشای حضورش در لندن و روابطش با محافل انگلیسی، ماندن در انگلیس و همکاری با سرویس های این کشور را به بازگشت و ادامه فعالیت روزنامه نگاری در ایران ترجیح داد. وی از حدود سه ماه پیش هم خود را به عنوان مشاور مهدی کروبی معرفی کرده است.

/ 0 نظر / 13 بازدید