عملیات مشترک فتنه گران و گروه انحرافی

بعضی از اعضای گروه انحرافی با برخی خبرنگاران رسانه‌های خارجی در داخل وارد مذاکره شده‌اند و از آنها خواسته‌اند قبل و پس از انتخابات از این گروه حمایت کنند.

 

http://www.irupload.ir/images/2bpc62h7mgfdmphsz20.jpg

به گزارش تعامل نیوز، رئوس برنامه‌های انتخاباتی گروه انحرافی در یک ماهه منتهی به نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی از این قرار است: ۱- احیاء دو قطبی هاشمی و احمدی نژاد، ۲- معرفی کردن اصولگرایان و منتقدین احمدی نژاد به یاران هاشمی و ۳- اینکه بدون مذاکره با آمریکا راهی برای حل مشکلات وجود ندارد.

در همین راستا، عملیات مشترک رسانه‌ای فتنه گران و گروه انحرافی با رایزنی با برخی خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی کلید خورده است. پس از آنکه هدف مشترک جریان انحراف و فتنه عدم راهیابی اصولگرایان به مجلس شورای اسلامی و به چالش کشیدن انتخابات آتی تعریف شده است، منحرفین رایزنی‌هایی را برای استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌های فتنه در خارج از کشور آغاز کرده و قرار است بزودی کلید بخورد.

بعضی از اعضای گروه انحرافی با برخی خبرنگاران رسانه‌های خارجی در داخل وارد مذاکره شده‌اند و از آنها خواسته‌اند قبل و پس از انتخابات از این گروه حمایت کنند. اعضای این گروه در این مذاکرات تاکید زیادی بر هویت متمایز لیدر گروه انحرافی از مجموعه اصولگرایان و حتی نظام کرده‌اند و از این رسانه‌ها خواسته‌اند در صورت شکست و یا بروز هر گونه مشکل برای گروه انحرافی در انتخابات اقدام به غوغاسالاری علیه نظام کنند. این فضاسازی احتمالا آتش تهیه ایر برای لیدر گروه انحرافی در انتخابات ریاست جمهوری آینده است. براساس گزارش دیگر چند هدف اصلی در این عملیات توافق شده است؛ ۱- تخریب اصولگرایان و نامزدهای انتخاباتی آنان ۲-حمله به مجلس هشتم به عنوان نماد اصولگرایی ۳- طرح برخی چالش‌ها برای درگیر ساختن بخش‌های مختلف حاکمیت و سیاه نمایی در این زمینه ۴- القای حاکمیت دوگانه

/ 0 نظر / 8 بازدید