حاج یوسف صانعی و فراموشی!

“عماریون”- نمی دانم در این مملکت چرا عده ای از سیاسیون در طول زمان وبنا به خواست اطرافیانشان مواضعشان به طور علنی تغییر می کند و وقتی این پدیده خطرناک می شود که اینان در برخی جایگاه های خاص قرار گیرند:

۱- این تصمیمی که امام امت گرفته اند همان طور که برای ملت مفید بود نسبت به آقای منتظری هم مفید بود. دشمن می خواست از این کانال یعنی کانال فقه و تعهد تقوا چه بلایی به سر ما بیاورد، هنوز عمقش را نفهمیده ایم…. خداوند به آقای منتظری و به مردم لطف کرده است که امام با همه ی عواطف و علاقه اش وقتی نظام و اسلام را در خطر ببیند از همه ی عواطف می گذرد و حاصل عمرش را می گذرد و حاصل عمرش را فدا می نماید و به فریاد اسلام و مسلمین می رسد. (روزنامه جمهوری ۱۶/۲/۶۸)

قضیه ی آقای منتظری که اتفاق افتاد، روحانیت یا سکوت کردند و یا تأیید و تنها من بودم که در این وسط ایستادم. (۲۹/۵/۸۸ دفتر حاج آقای صانعی با حضور جمعی از اصلاح طلبان)

۲- آقا دو تا کلمه علیه انقلاب حرف زده، خب عصبانی شده. درست، ولی مجازاتش هم این است که چهار تا شلاق به او بزنیم! (۶/۷/۶۵)

امید ضد انقلاب از اوین باید قطع شود. اوین باید محیط ترس باشد، اوین باید محیط رعب باشد! … این اشتباه است که بگوییم آقا هیچ کس نترسد. نه آقا. ضد انقلاب باید از اینکه می گویند می بریمت اوین، لرزه بر تنش بیفتد! (۱۹/۴/۶۴)

ای آقایان! هرگز از صدمه و ضربه به انقلاب نترسید و تا فردی حرف زد با این استدلال که سخن او صدمه ای به انقلاب است با او برخورد نکنید …اگر فردی هم علیه انقلاب حرف زد با حرف جوابش را بدهید. (روزنامه اعتماد ملی ۱۴/۸/۸۶)

۳- این غلط است که آدم در مجامع عمومی مسوولان نظام و مملکت اسلامی را زیر سؤال ببرد بعد هم بگوید من خیرخواهم … در نظام اسلامی نصر ائمه ی مسلمین و خیرخواهی ولایت فقیه و مسؤولان آنان معنایش این نیست که در مجامع عمومی در بوق و کرنا کنیم، باید به خود آنها تذکر داد. (روزنامه جمهوری ۱۹/۱۱/۶۸)

و از زیر سؤال بردن می گذرد. و توهین ایشان (مرجع تقلید ساختگی) به رئیس جمهور کشور در ۲۸/۵/۸۸ و رئیس شورای نگهبان در ۷/۲/۸۸٫

/ 0 نظر / 12 بازدید