لطفا به خاطر”منافع نظام” مهدی هاشمی را برگردانید

“فتنه نیوز”- سایت ارزشی بولتن نوشت: جناب آقای هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از مردم شهر نائین بیان کردند: در فعالیت‌های سیاسی خود، همواره “منافع نظام” را بر منفعت شخصی ترجیح داده‌ام و هر عملی که بخواهد به این نظام آسیب وارد کند از سوی هر کسی که روی دهد باعث رنج و نگرانی است.

http://ammariyon.ir/files/fa/news/1390/4/2/7458_564.jpgهم‌چنین رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کردند: پرهیز از دروغ، تهمت، افترا و غیبت که از اصول اساسی و عمیق دین مبین اسلام است به راحتی توسط یک جریان خاص نقض می‌شود که این امر می‌تواند برای آینده کشور و اخلاق جامعه بسیار خطرناک باشد.

بولتن نیوز به نوبه‌ی خود این سخن جناب آقای هاشمی را به فال نیک گرفته و حال که ایشان تصریح کرده‌اند “منافع نظام” را بر “منافع شخصی” ترجیح می‌دهند از ایشان خواستاریم برای حفظ “منافع نظام”، به آقازاده‌ی دور از وطن خود امر بفرمایند که به کشور بازگردند.

بدیهی است آقازاده‌ی ایشان یعنی مهدی هاشمی که دارای پرونده‌های فساد اقتصادی و سیاسی است بعد از ماجرای فتنه‌ی ۸۸ به بهانه‌ی سرکشی از واحدهای خارج از کشور دانشگاه آزاد به کشور انگلستان رفته و هنوز بعد از گذشت چندین ماه، ظاهرا این سرکشی تمام نشده است.

بر این اساس، بازگشت مهدی هاشمی که به اعتراف دستگیرشد‌گان حوادث پس از انتخابات ۸۸ به عنوان یکی از کلیدی‌ترین اعضاء ستاد فتنه بوده است می‌تواند در جهت تحقق “منافع نظام” گام مهمی تلقی شود.

از آنجا که “منافع نظام” برای شخص آقای هاشمی امر مهمی است به راحتی می‌توانند آقازاده‌ی خود را در دادگاه عدل جمهوری اسلامی حاضر کنند تا یا با دلایل متقن و منطقی از اتهامات تبرئه جسته و یا در صورت عدم رفع اتهامات، مجازات خود را متحمل شوند که در هر دو صورت یقینا به نفع “منافع نظام” خواهد بود.

گفتنی است محاکمه مهدی هاشمی می‌تواند تا حدود زیادی در تثبیت “منافع نظام” مهم تلقی شود چرا که درس عبرتی خواهد بود برای مابقی آقازاده‌های موجود.
هم‌چنین حالا که “منافع نظام” برای آقای هاشمی از “منافع شخصی” مهم‌تر است لطف کنند و به دختر خانم گرامی خود نیز بگویند تا کمتر در مواقع آشوب‌ها و اغتشاشات به قصد خرید ساندویچ و یا روسری به خیابان بروند. یقینا از دید آقای هاشمی “منافع نظام” بالاتر از خرید یک عدد ساندویچ همبرگر توسط دختر ایشان است.

/ 0 نظر / 9 بازدید