حمله نوری زاده به سعید حدادیان و دفاع از مشایی

---------------------------------------------------------------------------------------------

انتقادات حدادیان از رییس دفتر رئیس جمهور، صدای نوری زاده کارشناس رسمی تـلویزیون صدای آمریکا را درآورد. شب گذشته نوری زاده با حضور در تلویزیون فارسی صدای آمریکا در پاسخ به سوال اعتراضی مجری و در واکنش به سخنان چند ماه قبل سعید حدادیان علیه رئیس دفتر رئیس جمهور از آن به تندی انتقاد کرد.


“صراط” – انتقادات حدادیان از رئیس دفتر رئیس جمهور، صدای نوری زاده کارشناس رسمی تـلویزیون صدای آمریکا را درآورد.

به گزارش صراط نیوز، شب گذشته نوری زاده با حضور در تلویزیون فارسی صدای آمریکا در پاسخ به سوال اعتراضی مجری و در واکنش به سخنان چند ماه قبل سعید حدادیان علیه رئیس دفتر رئیس جمهور از آن به تندی انتقاد کرد.

بنابراین گزارش، این عنصر فراری در دفاع از رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: این رژیم ادبیاتش این است! آقای خمینی به مرحوم زنده یاد دکتر! بختیار گفت بیابانی. وی افزود:از اول منطق اینها این بود، راجع به شاه و بقیه وزرا اینگونه حرف می زدند.

این عنصر ضد انقلاب خاطر نشان کرد: به هر حال آقای رحیم مشایی هرچه باشد رئیس دفتر رئیس جمهور است!! وی تصریح کردبه هرحال (مشایی) یک حرمتی بخاطر مقامش دارد!!

گفتنی است دلسوزی نوری زاده برای اخلاقیات و نگرانی از بی حرمتی به مشایی بخاطر سمت بلندپایه اش! در حالی است که اولا این عنصر ضد انقلاب ، دولت دهم را به عنوان دولت قانونی و منتخب مردم به رسمیت نمی شناسد، ضمن اینکه در طول دوران همکاری با ضد انقلاب خارج نشین و رسانه های استکباری ، شدیدترین توهین ها و دروغترین تهمت ها را به عالی ترین مقامات جمهوری اسلامی منتسب کرده است و هیچگاه کوچکترین احترامی برای ایشان قائل نشده است.

لازم به یاد آوریست حاج سعید حدادیان چندی پیش در سخنان خود آرزو کرده بود تا مشایی هر چه سریعتر به بهشت برود!

از سوی دیگر معلوم نیست دفاع نوری زاده از مشایی و ابراز نگرانی از بی حرمتی به وی، با مواضع انحرافی رئیس دفتر رئیس جمهور و اهانت اخیر او به مراجع عظام تقلید و ارتباطات او با عناصری مانند هوشنگ امیر احمدی ارتباطی دارد یا خیر؟

/ 0 نظر / 8 بازدید