اگر هوا خنک شد در ایران رستاخیز می کنیم

سرلشکر روحانی مدیر گروه نظامی سیاسی عقاب ایران در برنامه زنده در شبکه اندیشه گفت: اگر دمای هوا برای نیمه دوم شهریور تا نیمه اول مهر پایین باشد و هوا خنک شود روز رستاخیز را در این ایام اعلام و به ایران خواهد آمد.

به گزارش جام نیوز، در برنامه زنده ای از شبکه اندیشه که با حضور مدیر شبکه آقای فروزنده برگزار شد میهمان برنامه سرلشکر روحانی بودند وی در صحبتهای خودش بیان داشتند که آمدن او و گروه نظامی سیاسی عقاب ایران به مناسبت روز رستاخیز بستگی به شرایط آب و هوا دارد و باید در هوای خنک و بین پانزده شهریور تا پانزده مهر باشد.
نکته ای که از صحبتهای سرلشکر فهمیده می شود این است که در این ایامی که برای آمدن به ایران تعیین کرده اند بایستی پس از پاییز باشد. بنابراین برای تحقق وعده وی بایستی پس از پاییز امثال سرلشکر روحانی را بررسی کرد و جوجه ها را شمرد. بنا براین آمدن گروه عقاب و سرلشکر روحانی به ایران برای همیشه منتفی است.

ولی اگر گروه عقاب ایران مایل باشندمی توانند به یکی از کشورهای اروپایی یا کشورهایی که در سیبیری هستند و دمای هوا ی این کشورها بیشتر اوقات خنک و زیر پانزده درجه است سفر کنند ایشان از هم اکنون می توانند آماده پرواز شوند و برای همیشه به این کشورها سفر کنند.

/ 5 نظر / 18 بازدید
1 مهر 1390

چرند نگو من تلویزیون پارسو میبینم این مزخرفات چیه؟ خودتو مسخره کردی یا مردمو؟

کوروش آریایی

به سرنگونی لبخند بزنید مسخره کردن شما جز گسترش این خبر و آمادگی مردم برای سرنگونی بساط کفر شما نیست...این تو بمیری هم از ان تو بمیری ها نیست...

ندا آقا سلطان

دیکتاتور به پایان راه رسیده ایی..تا فرصت داری فرار کن تا گرفتار خشم روز رستاخیز نشوی...

1 مهر 1390

میکشم میکشم آنکه برادرم کشت

سهراب

اگر نه این روز رستاخیز، اما روز رستاخیز نزدیک است و در این روز نابودی جمهوری جنایتکار فرا خواهد رسید. پایان شما از حالا روشن است.