توهم تازه موسوی علیه اسلام

موسوی به تازگی در نقد تظاهرات مصر زبان به قلم آورده و توهمات جدیدی برای خود دست و پا کرده‌است.

به گزارش الف،‌ خیلی وقت است میر حسین موسوی که از جریان معادلات سیاسی جامعه خارج شدی. اگر تا دیروز به مانند شیخ اصلاحات به عنوان نقل محافل مردم در لطیفه‌ها اسمی از شما برده می‌شد امروز حتی از آن هم خبری نیست!نوشتن این بیانیه آخر خیلی دور از ذهن نیست. محمود عباس پولی را به تو داده که آغشته به خون کودکان غزه است. همان محمود عباسی که دست در دست نتانیو و باراک داده، همان محمود عباسی که با مبارک ملعون عکس یادگاری دارد! همان محمود عباسی که با چراغ سبزش ۲۲ روز غزه به خاک و خون کشیده شد! اثرات همان پول‌ها می‌شود در روز قدس شعار نه غزه نه لبنان!

ادعای مضحکت در مقایسه تحولات انقلابی مصر با آشوبگری اراذل و اوباشی که در تهران روانه کردی، ظلمی است در حق مردم مصر و اخوان المسلمین و شهید خالد اسلامبولی. آیا صرف قطع شدن اینترنت و خطوط تلفن باعث می‌شود دو اتفاق را شبیه هم کرد؟ همین ظاهربینی‌تان باعث شده است که باراک اوباما اسمت را به زبان بیاورد و از تو حمایت کند.

اگر این طور است چون سپاه بزرگ یزید، لشکر اندک امام حسین(ع) را از زیر تیغ گذارند، هر کس چنین کند یزیدی است؟ یعنی امام علی (ع) که در نهروان و جمل لشکر اندک مارقین و ناکثین را گردن زد هم یزدی است؟! پناه بر خدا! یعنی رزمندگان اسلام هم که در مرصاد، منافقین را به درک واصل کردند یزیدی هستند؟!

آنچه مهم است جهت اعمال است. چاقو در دست یک قاتل و یک جراح، چاقو است، ولی هر کدام در جهتی استفاده می‌کند، یکی می‌کشد و یکی درمان می‌کند! بله نظام برای حفظ استقلال خود و برای حمایت از رای مردم در روزهای بعد انتخابات برای جلوگیری از ارتباط گیری منافقین و بهایی‌ها و سلطنت‌طلب‌ها سیستم‌های ارتباطی را چند روزی قطع کرد تا شما غربگرایان نتوانید در راستای سیاست‌های آمریکا در ایران عمل کنید و مصر سیستم‌های ارتباطی را قطع کرد تا اسلام گرایان نتوانند بین هم ارتباط برقرار کنند تا مبارک بتواند سیاست‌های آمریکایی را در کشور پیاده کند. دقیقا صد و هشتاد درجه مقابل هم!

ظاهر هر دو اتفاق یکی است، فقط یکی برای آمریکا و دیگری بر علیه امریکا! یکی برای اسلام‌زدایی، یکی برای اسلام‌گرایی! یکی برای استکبار دوستی، دیگری برای استکبار ستیزی! یکی بر علیه اسلام و دیگری بر ضد اسلام!

/ 0 نظر / 7 بازدید