سایت خودنویس: اصلاح طلبان غیر قابل اعتمادند

در واکنش به انتشار بیانیه از سوی شورای دونفره راه سبز امید در خصوص مناسبت های خرداد، سایت ضدانقلابی خودنویس با بیان اینکه موسوی امام راحل را ول کرد این شورا ول نمی کنه، در واکنش به آن نوشت:« اصلاح طلبان موجوداتی غیر قابل اعتماد هستند و نباید به زنده و مرده آن اعتماد کرد به راحتی مردم را فدای قدرت طلبی خود میکنند.»

http://www.irdc.ir/storage/images/20100825120533t200-61_890416_L600.jpg

به گزارش جام نیوز، انتشار بیانیه ای مشوش، اما سردرگم با امضای «شورای هماهنگی سبز» از خارج کشور، بار دیگر موجب شد تا محافل ضدانقلاب به جان یکدیگر افتند.
شورای مذکور که گویا توسط دو نفر (امیر ارجمند و مزروعی) در پاریس راه اندازی شده، در این بیانیه مناسبت های سوم خرداد، ۱۴ خرداد و ۱۵ خرداد را گرامی داشته و ضمناً تجلیلی هم از ۲۵ خرداد (اولین روز اغتشاشگری ضد انقلاب در سال ۸۸) به عمل آورده است. نویسندگان این بیانیه، ریاکارانه نامی هم از امام خمینی(ره) آورده اند.همین امر باعث شد تا سایت ضدانقلابی خونویس و بالاترین به بیانیه مذکور حمله کند و به هجو آن بپردازد.
خودنویس با بیان اینکه، موسوی امام راحل رو ول کرد، شورای هماهنگی ول نمی‌کنه! نوشت:« شورای نگهبان راه سبز در آخرین بیانیه‌ی خود بمناسبت فرا رسیدن ماه خرداد بر اهمیت خرداد «در چند دهه اخیر» تاکید کرده است.»
این سایت ضد انقلابی حضور اعضای شورای هماهنگی سبز امید در فرانسه و بیانیه دادن از پاریس را به هجو کشیده و نوشت:« فی‌الواقع مشکل بزرگتر ما اینجاست که چون الآن تمام اعضای شورای نگهبان راه سبز ناموساً همه‌شان توی ایران هستند! و به همین جهت در کلاس‌های آلیانس شرکت می‌کنند که توی ایران بتوانند با همسایه‌ها فرانسه حرف بزنند این است که غیر از بعضی وقت‌ها که اینجا از بخت بد یک‌دفعه توی مترو می‌بینم‌شان که البته متروهای پاریس هم همه‌شان توی ایران هستند، در مواقع دیگر دست ما درست حسابی بهشان نمی‌رسد تا سوالی کنیم، هر چند که شورای نگهبان راه توی ایران سبز اساساً از اولش هم اعلام کرده که ‌کسی از ما هیچ سوالی نکند چون جنبش تضعیف می‌شود و این به نفع آنهایی که در ایران هستند، نیست.»
خودنویس که به نظر حسابی از دست شورای دونفره شاکی بنظر می رسید، افزود:« در هر حال ما چون در دل مرض داریم که به اینجور چیزها گیر می‌دهیم، همچنان سوال می‌کنیم ، در بیت فوق منظور از این «چند دهه اخیر» می‌شود چندتا از دهه‌های اخیر؟ چون ما هرچی فکر کردیم دیدیم جمهوری اسلامی سه‌تا دهه بیشتر ندارد که فقط یک‌بار، اول دهه‌ی آخرش دوم خرداد شد که آنهم هشت سال تلاش شبانه روزی اصلاحات آنقدر پر نتیجه بود که تهش احمدی‌نژاد روی کار آمد، اگرچه که اصلاً برای همین هم الآن همه‌مان توی ایرانیم فقط گاهاً برای تحصیل شبانه از کوه فرار می‌کنیم می‌آئیم فرانسه که آنهم زود برمی‌گردیم.»
البته دل خوری های خونویس علیه همکاران خود در شورای سبز امید وعلیه مشاوران موسوی را یکی ازطرفداران جنبش سبز درکامنتی تکمیل کرده و با ریختن آب پاکی به روی تمام اصلاحاتی ها نوشت:« چنین گروه های مشکوک و مجهول فقط و فقط برای ضربه زدن به جنبش و سرخورده کردن مردم ایجاد شده اند و نباید خود فریبی کنیم، اصلاح طلب موجودی غیر قابل اعتماد است و نباید به زنده و مرده آن اعتماد کرد به راحتی مردم را فدای قدرت طلبی خود میکنند و مردم و مطالبات مردمی را وجه المصالحه خود با رژیم میکنند.»
در پی انتشار این بیانیه، شبکه بالاترین هم نوشت: «بالاخره پس از مدتها انتظار و بی تحرکی، بیانیه ای از سوی شورای هماهنگی راه سبز امید منتشر شد. با اشتیاق زیاد سایت کلمه را باز کرده و بیانیه مذکور را خواندم؛ خط به خط، کلمه به کلمه. قسمت های ابتدایی بیانیه نسبتاً خوب و امیدوارکننده بود اما دریغا که هرچه به پایان بیانیه نزدیک می شدم، امید و شور ابتدایی، جای خود را به تلخی و ناامیدی می داد. اعضای ناشناس شورای راه سبز امید، پیش خود چه فکر کرده اید؟! از کدامین آرمانها سخن می گوئید؟!»
این شبکه ضدانقلابی در تحلیل دیگری تصریح کرد: بیانیه شورا درباره فواید خرداد ماه است و به روزهای گذشته می پردازد. آیا آنها از تحولات ماه های اخیر بی خبرند. شکی نیست که این شورا از سیاستمداری، شهامت، پختگی اندیشه و عمل و ژرف اندیشی محروم است. با غمگینی باید گفت شورای مذکور نه تنها کارنامه مناسبی نداشته که به باور بسیاری، باعث کم اثر کردن و ناامید کردن بدنه جنبش سبز هم شده است.»

/ 0 نظر / 7 بازدید