صدای ضدانقلاب هم از مواضع هاشمی درآمد!

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

در حالیکه بسیاری از دلسوزان انقلاب از تضاد موضع آقای هاشمی رفسنجانی در «حرام» اعلام کردن اغتشاش ۲۵ بهمن و «خدوم» معرفی کردن موسوی در پیام تسلیتش به وی انتقاد دارند صدای برخی از ضد انقلاب ها نیز از عدم مواضع شفاف و دو پهلوی هاشمی در آمده است.


به گزارش زاهدان پرس ، عدم موضع شفاف در قبال سران فتنه و فتنه گران توسط هاشمی رفسنجانی در ایام پس از انتخابات تا کنون سبب بسیاری از انتقادات به وی شده است ولی وی همچنان ترجیح می دهد که به روند مواضع دوپهلو خود ادامه دهد.

این در حالیست که اخیرا سایت ضد انقلابی خودنویس نیز طی یادداشتی به قلم “علی م” از مواضع متضاد آقای هاشمی در قبال اغتشاشات ۲۵ بهمن سال قیل و پیام تسلیت به میرحسین موسوی از وی انتقاد کرده است.

“علی م” در این یادداشت نوشته است: ” اگر راهپیمایی۲۵ بهمن که به دعوت «میرحسین» انجام شد، حرام است؛ صدور پیام تسلیت برای کسی که بانی این فعل حرام بوده چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟ اما اگر راهپیمایی حرام نبوده و کار درستی بوده؛ چرا آقای «هاشمی» حاضر به مصاحبه با رسانه میلی و بیان حرف‌هایی جهت رضایت آنها شده، ودر عوض از اهرم سمت سیاسی‌ای که در اختیار دارد استفاده نکرده تا مانع بازداشت رهبران جنبش شود؟ اگر سمت سیاسی مذکور فاقد اهرم‌های لازم برای تسلی دل دردمندان است، چرا ایشان از این سمت استعفا نمی‌دهند؟ در حالی که قبلا تهدید نموده بودند چنانکه «کروبی» بازداشت شوند از همه سمت‌های خود استعفا خواهند داد؟ و دست آخر اینکه چرا آقای «هاشمی» نمی‌خواهند برای یکبار در عمر شریف نزدیک به هشتاد ساله خود شفاف باشند و این خصلت بسیار منفی و زشت عدم شفافیت را با علاقه به پای سیاست‌ورزی قوی خود بگذارند؟”

این نویسنده ضد انقلاب در ادامه با انتقاد از اقدام نمایندگان مجلس در شعار دادن بر علیه سران فتنه پس از اغتشاشات ۲۵ بهمن و اشاره به حبس خانگی موسوی و کروبی نوشته است:”تمام این اتفاقات کم‌ترین واکنش ریاست‌ وقت مجلس‌خبرگان و ریس‌مجمع تشخیص مصلحت نظام را دربر‌نداشت. اما وقتی رسانه ملی با ایشان گفتگو نموده و مشخصا نظر ایشان را در مورد راهپیمایی۲۵بهمن پرسید؛ فرمودند که این اقدام حرام بوده است.اگرچه آقای «هاشمی»بر اساس سنت همیشگی حاضر نشدند نامی از سران فتنه به قول اصولگرایان ببرند، ولی همین اندازه هم نظر آنها را تامین کرد و مجموعه همین نظرها بازداشت «میرحسین‌موسوی» و «مهدی‌کروبی» را به دنبال داشت.”

این نویسنده ادامه می دهد:”«هاشمی» که مجموعه اتفاقات۲۵بهمن را حرام اعلام نموده بود نیز پیام تسلیتی به عنوان خانواده «میر‌اسماعیل‌موسوی» و به‌ویزه «میرحسین‌موسوی» صادر فرمودند.حالا سئوال این‌است: اگر راهپیمایی۲۵بهمن که به دعوت «میرحسین» انجام شد، حرام است؛ صدور پیام تسلیت برای کسی که بانی این فعل حرام بوده چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟”

/ 0 نظر / 14 بازدید