شعار راهپیمایان علیه فتنه‌گران در میدان انقلاب

به گزارش فارس، راهپیمایان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در سالروز گرامیداشت سی‌‌دومین بهار انقلاب اسلامی با حضور پر شور در میدان انقلاب علیه سران فتنه شعار دادند.

مردم تهران با شعار “مرگ بر فتنه‌گر “، “مرگ بر موسوی “، “مرگ بر کروبی ” و “مرگ بر خاتمی ” خشم و انزجار خود را از فتنه‌گران داخلی و خارجی به نمایش گذاشتند.

در حال حاضر مردم تهران از خیابان‌های کارگر جنوبی و شمالی در حال عزیمت به سمت میدان انقلاب یکی از کانون‌‌های اصلی راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند.

مردم در راهپیمایی امروز بنرهای جالبی هم در دست داشتند؛ در یکی از بنرها تصاویر اخراجی‌ها قرار داشت؛ از نظر مردم شاه خائن، موسوی و صدام حسین جزو اخراجی‌های ۱ بودند. اما در بنر اخراجی‌های ۲، اشخاصی همچون خاتمی و موسوی خوئینی‌ها حضور داشتند.

به گزارش فارس، حضور میلیونی مردم انقلاب تهران در جشن ۳۲ سالگی انقلاب اسلامی، حاشیه‌هایی نیز به همراه داشته است.

* همزمانی بهار ۳۲ سالگی انقلاب با سقوط حسنی مبارک ” دیکتاتور مصر ” شور مضاعفی به مردم اده بود، چرا که شجره طیبه انقلاب میوه تازه داده است.

* برپایی نمایشگاه داستان تصویری زندگی و قیام امام راحل تا ورود ایشان به میهن اسلامی و انعکاس بخشی از بیانات ایشان در روز‌های پیش از وقوع انقلاب اسلامی نیز قابل توجه بود.

* نصب بنرهایی از اقدامات فتنه‌گران و تصاویر لحظات آتش‌زدن اموال عمومی و حمله فتنه‌گران به مردم، در حاشیه خیابان‌ها چشم‌نوازی می‌کرد.

* مردم در راهپیمایی امروز بنرهای جالبی هم در دست داشتند؛ در یکی از بنرها تصاویر اخراجی‌ها قرار داشت؛ از نظر مردم شاه خائن، موسوی و صدام حسین جزو اخراجی‌های ۱ بودند. اما در بنر اخراجی‌های ۲، اشخاصی همچون خاتمی و موسوی خوئینی‌ها حضور داشتند.

* اجرای حرکات نمایشی پایین آمدن از ساختمان‌های مرتفع توسط گروه امداد و نجات هلال‌احمر نیز توجه راهپیمایان را به خود جلب کرده بود.

* در میان همه شعارهایی که مردم سر می‌دادند شعارهایی همچون « خامنه‌ای رهبر مسلمین است؛ باعث اتحاد مؤمنین است»، « بهمن، ماه خون است؛ حسنی نامبارک سرنگون است» به گوش می‌رسید.

* اقدام جدید فتنه‌گران برای ایجاد انحراف در بین مردم به بهانه حمایت از قیام مردم مصر! در روزی غیر از ۲۲ بهمن، توسط مردم به «اقامه نماز جمعه در روز چهارشنبه» تشبیه شد.

* حضور جوانان و دانشجویان در راهپیمایی امسال بیش از پیش به چشم می‌خورد.

/ 0 نظر / 12 بازدید