اعتراف خاتمی به ماهیت ضد انقلابی فتنه سبز

به گزارش جهان به نقل از کیهان خاتمی در دیدار شماری از اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اضافه کرد: کسی که از جمهوری اسلامی دفاع کند، انقلابی واقعی است و کسی که به آن لطمه بزند ولو به نام دین یا هر نام دیگری، اوست که از انقلاب فاصله گرفته است ولو ادعای انقلابی‌گری کند.

وی همچنین گفت: آن چیزی که ما می‌گوییم اصلاحات، خدا و پیغمبر و همه اینها هم قبول و نظامی را می‌خواهیم که ارزش‌های الهی در آن حاکم باشد احکام الهی در آن اجرا شود البته باز هم اینجا تاکید می‌کنم، امام هم فرمودند احکام باید با توجه به زمان و مکان که دو عنصر تعیین کننده در اجتهاد اسلامی هستند باشد و به گونه‌ای که بتواند مشکلات انسان امروز را حل کند، همچنان که امام مواضع بسیار شجاعانه‌ای در مورد زنان، فرهنگ و هنر و مسائل اقتصادی گرفتند و گره گشایی کردند.

خاتمی می‌گوید: اتفاقا یکی از رسالت‌های اصلاحات دفاع از انقلاب و آرمان‌های انقلاب است تا بیگانگان با روح انقلاب، با هر عنوان و تبلیغاتی نیایند محور کارها شوند.

تظاهر خاتمی به دفاع از انقلاب و «جمهوری اسلامی» تناقض کامل با عملکرد جریان متبوع به ویژه در حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ قرار دارد، چه اینکه فتنه‌گران تحریک شده توسط کسانی چون خاتمی و موسوی و کروبی- صرفا به عنوان یک مثال از صدها حقیقت- در روز قدس بر روی نام اسلام در شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی خط کشیدند و تا امروز که بیش از ۱۶ ماه از آن اقدام رسوا می‌گذرد هیچ یک از این منافقین حاضر نشده‌اند ولو در لفظ، حمله به «جمهوری اسلامی» از سوی آشوبگران وابسته به گروهک‌ها را محکوم کنند. بدین ترتیب و براساس اظهارات اخیر خاتمی، او و هم قطارانش مصداق واقعی ضدانقلابی‌گری هستند و از انقلاب فاصله گرفته‌اند «ولو ادعای انقلابی‌گری کنند».

اما این تعبیر نیز که «آنچه ما می‌گوییم اصلاحات، خدا و پیغمبر و همه اینها قبول و نظامی را می‌خواهیم که ارزش‌های الهی در آن حاکم باشد»، منافقانه و در تناقض با عملکرد مدعیان اصلاح‌طلبی و فتنه‌گران سبز است. اوج خیانت این جماعت را در حوادث روز عاشورای ۸۸ می‌شد که با مساعدت گروهک‌های منافقین، تندر، بهائیت و… عملی شد اما نه تنها از سوی خاتمی و موسوی و کروبی محکوم نشد، بلکه حرمت‌شکنان لقب «مردان خداجو» هم گرفتند در حالی که امثال خاتمی صم بکم نشسته بودند؛ یا اوباش سیاسی را تحریک می‌کردند. آیا ملاقات رسوای خاتمی با راسموسن نخست وزیر سابق و هتاک دانمارک که از کاریکاتورهای اهانت‌آمیز علیه پیامبر اعظم(ص) دفاع کرد، از جنس دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن بود؟ تدارک و زمینه چینی آشوب و اردوکشی خیابانی طبق نقشه سرویس‌های جاسوسی موساد و سیا و ام آی ۶ چطور؟ آیا می‌توان طبق نقشه خبیث‌ترین و جنایتکارترین مستکبران جهان عمل کرد و هنوز دم از اصلاحات زد؟ تفاوت اصلاحات شما با اصلاحات رضاخانی و محمدرضایی- لعنت الله علیهما- چیست؟

اما درباره مقایسه سراسر نفاق آلود اصلاحات آمریکایی با شجاعت حضرت امام(ره) نیز باید پرسید آیا سر دادن شعار نفی حجاب در اغتشاشات، حذف اسلام، حمایت از آمریکا و رژیم صهیونیستی در ازای شعار نه غزه، نه لبنان، و ضدیت علنی با اصل ولایت فقیه و آتش زدن تصویر حضرت امام خمینی توسط اوباش سیاسی و خیابانی، چه نسبتی جز «دشمنی» با خط امام خمینی و انقلاب اسلامی می‌تواند داشته باشد؟

/ 0 نظر / 8 بازدید