خبرگزاری رسا ـ رییس هیأت مدیره بنیاد حضرت مهدی گفت: سربازی حضرت ولی عصر(عج) از مسیر سربازی ولایت فقیه می گذرد. 


به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در زاهدان، یحیی رحیم صفوی، رییس هیأت مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)، امروز هشتم بهمن، با مدیر عامل، معاونان و کارکنان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های چهارماهه این بنیاد در استان قرار گرفت.

مشاور مقام معظم رهبری در امور نیروهای مسلح، در این نشست با قدردانی از فعالیت های انجام شده، اظهار داشت: باید چشم انداز سه ساله ای را برای برنامه های بنیاد در استان ترسیم کرد.

وی با تأکید بر انتخاب مخاطبان برنامه ها گفت: استفاده از ظرفیت های دیگر دستگاه های استان را نیز باید مدنظر قرار داد و به مساجد، هیأت های مذهبی، دانشگاه ها، آموزش و پرورش و صدا و سیما به عنوان پایگاه هایی مهم و تأثیرگذار توجه داشت.

رییس هیأت مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با اشاره به این که باید کاری کرد تا یاد حضرت ولی عصر(عج) در هر خانواده ای زنده باشد، تصریح کرد: افزون بر ترویج ادعیه مهدوی، باید فرهنگ مهدوی را در خانواده ها ببریم.

صفوی، در ادامه با بیان اهمیت تربیت مربی مهدویت در استان سیستان و بلوچستان، بر کمک و مساعدت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کشور در این زمینه تأکید کرد.

وی، خاطر نشان کرد: باید زمینه ای را فراهم کرد تا هر کسی به هر طریق بتواند قسمتی از وقت، مال و توانش را در اختیار بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) برای ترویج و گسترش فرهنگ مهدویت قرار دهد و آن را جذب کرد.

رییس هیأت مدیره بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کشور، همچنین در بخش دیگری از سخنانش به وظایف کسانی که به عنوان سرباز امام زمان(ع) در این بنیاد فعالیت می کنند، اشاره کرد و با تأکید بر تبعیت و پشتیبانی از ولایت فقیه، ابراز داشت: سربازی حضرت ولی عصر(عج) از مسیر سربازی ولایت فقیه می گذرد و هرکس به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولی فقیه زمان پشت کند به امام زمان (ع) پشت کرده است.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار حبیب لکزایی، مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، جانشین مدیر عامل و معاونان فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، تبلیغ و ارتباطات، خواهران، اداری و پشتیبانی و ارتباط با آموزش و پرورش گزارشی از فعالیت های انجام شده این بنیاد را در چهار ماهه گذشته ارائه کردند./940/پ202/س

/ 0 نظر / 7 بازدید