مردخاکستری: فرقه سبز به اصلاحات ضربه زد

----------------------------------------------------------------------------------------------

مرد خاکستری اصلاحات جدیدترین دیگاه های خود را در خصوص انتخابات مجلس،فرقه سبز و ترکیب مجلس نهم در حلقه ای از دوستان خود بیان کرده است.
به گزارش جهان به نقل از جوان آنلاین،مرد خاکستری اصلاحات با تاکید بربرنامه ریزی اصلاح طلبان برای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شناسایی و مذاکره با برخی چهره ها برای قرارگرفتن آنان در لیست های انتخاباتی سخن به میان آورده و تاکید کرده است که این افراد دارای سابقه مثبتی بوده و توان عبور از فیلتر شواری نگهبان را دارا می باشند.

وی همچنین با بیان اینکه اصلاح طلبان باید با « ناز و کرشمه » وارد عرصه انتخابات شوند گفته است،باید کاری کرد که نظام مثل عروس ها ناز ما را بکشد!

مرد خاکستری در ادامه در خصوص پیش بینی خود از ترکیب مجلس نهم،این مجلس را مجلس اقلیت ها عنوان کرده و گفته است،پیش بینی من این است که در مجلس نهم هیچ جریانی اکثریت را بدست نیاورده و کلا با ۳ اقلیت سروکار داشته باشیم.

وی در این زمینه اصولگرایان منتقد،اصلاح طلبان و دولتی ها را اقلیت های مورد اشاره خود دانسته است.

مرد خاکستری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به انتقاد از فرقه سبز پرداخته و صراحتا تاکید کرده است بزرگترین ضربه وارد آمده به اصلاح طلبان طی یکی دو سال گذشته از سوی این فرقه وارد آمده است.

وی با تاکید بر اشتباهات فراوان اصلاح طلبان و فتنه گران، حضور اپوزیسیون تابلودار و منافقین در جمع آنان را ضربه ای جبران ناپذیر توصیف کرده و با اشاره به برخی نیروهای اصلاح طلب خارج نشین همچون گنجی گفته است این افراد نیز در زمین زدن اصلاحات بی تاثیر نبوده اند.

مرد خاکستری در عین حال بر مدیریت رفتاری فرقه سبز توسط اصلاح طلبان تاکید کرده و گفته است ما نباید این فرقه را حذف کنیم بله باید به عنوان یک چماق همواراه بالای سرنظام آن را نگاه داریم!.

/ 0 نظر / 8 بازدید