وقتی “اعتماد ملی” هم به کروبی اعتماد ندارد!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

خبرهای رسیده حاکی از آن است که وزارت کشور با فک پلمپ ساختمان حزب اعتماد ملی به شرط تغییر دبیرکل این حزب موافقت کرده است.
با انتشار این خبر قرار است اعضا حزب اعتماد ملی در نشستی فوق العاده دبیرکل حزب را از کروبی به منتجب نیا تغییر دهند.
با رخ دادن چنین اتفاقی یعنی گذشتن از کروبی در حزب اعتماد ملی، مهدی کروبی بزرگترین پشتوانه رسمی خود را که روزی موسسش بود از دست خواهد داد.
مهدی کروبی با از دست دادن حزب اعتماد ملی، مطمئنا دیگر در بین معدود طرفدارانش هم جایی نخواهد داشت و برای منافقین، کروبی هم به تمام مهره هایی سوخته ای خواهد پیوست که پیش از این، به زباله دان تاریخ دل بسته بودند.
از این پس مهدی کروبی باید در کنج خلوت خود روزهای آخر عمر خود را به تفکر بیندیشد که چگونه از امام خمینی به آزادی رسید! مسیر پر پیچ و خمی که در ترافیک سیاسی روز جامعه، طی نمودش بسی دشوار است؛ اما کروبی به راحتی و با استفاده از اتوبوس های تندرو آمریکا و اسراییل و با گذر از خط ویژه کاخ سفید، مسیر امام خمینی(ره) به آزادی را پیمود و در سال های آتی فقط و فقط نام کروبی را می توان یا در زباله دان های تاریخ یافت و یا زباله دان های شهرداری!!
مهدی کروبی که به قول خودش روزی دست راست امام خمینی(ره) و مسئول بنیاد شهید این مملکت بود؛ کارش به جایی رسیده است که امروز برعکس شهدا عمل می کند و نمک بر زخم خانواده شهدایی می پاشد که بر آرمان های فرزندان خود استوار هستند.
امثال کروبی و موسوی حتی نفس کشیدنشان هم در این مملکت خیانت است زیرا آنها زیر آسمانی نفس می کشند که جانبازان هشت سال دفاع مقدس هم از همان اکسیژن استشمام می کنند. گام نهادن کروبی و موسوی بر زمین هایی که با خون شهدا رنگین است، حرام است.
مهدی کروبی هر وقت توانست به همگان توضیح دهد که چرا حتی مسئول ستاد انتخاباتش هم به او رای نداد و یا چرا باید از حزبی که خودش موسسش بوده برکنار شود؛ آن وقت ما هم می توانیم قبول کنیم که او به خواب اصحاب کهف فرو نرفته بود!!!

/ 0 نظر / 8 بازدید