هاشمی رفسنجانی: محاکمه مهدی را پیگیری کنید

حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن نواب در حاشیه نشست خبری با خبرنگاران گفت که با آیت الله هاشمی رفسنجانی دیدار داشته است و درباره‎ی فرزندان وی سخن گفته است.

به گزارش جهان به نقل از روات حدیث:مدیر پیشین مرکز خدمات گفت: من همیشه به آقای هاشمی ارادت داشتم و اینک هم دارم و رابطه‎ام با ایشان برقرار است و تا وقتی که ایشان با رهبری رابطه نزدیک دارند، ما هم داریم. وی افزود که به آقای هاشمی گفته است که شما چندین فرزند دارید محسن رئیس مترو است وکسی کاری به کارش ندارد و پشت سرش حرفی نیست، اما پشت سر مهدی سخن‎های زیادی است، این نشان می‎دهد که مهدی مشکل دارد، فاطمه مسئول بنیاد بیماری‎های خاص است وکسی از آن حرفی نمی‎زند ولی از فایزه شکایت دارند، این به این معناست که فائزه مشکل دارد. نواب افزود که آقای هاشمی از این سخن استقبال کردند و در عصر همان روز آقای رئیسی به من گفتند که سخن شما تأثیر خوبی داشت و آقای هاشمی به من گفتند محاکمه مهدی را پیگیری کنید.

وی همچنین اتهام‎های برخی سایت‎ها را درباره‎ی حمایت از فتنه بی‎اخلاقی ودروغ‎گویی خواند و اضافه کرد که من پارسال سخنران بیست و دوبهمن خوزستان بودم وامسال هم در کردستان سخنرانم، چگونه یک حامی فتنه در سخنرانی‎های مهم دعوت می‎شود وعلیه آن سخن می‎گوید. وی ادامه داد که هیچ یک از اساتید دانشگاه ادیان دستگیر نشده اند و برخی که در اعتراضات شرکت داشتند اعلام ندامت کردند.

/ 0 نظر / 5 بازدید