انتقاد حلقه لندن از بی اثری تاکتیکهای فتنه!

حلقه لندن از بی اثری تاکتیکهای فتنه به ستوه آمده است.

http://www.inn.ir/iran_media/image/2010/04/597550410_orig.jpg

شنیده شده محسن کدیور که عضو حلقه فکری لندن می باشد از دوستان همپالکی خود گله نموده و به سبک کار که ایشان نامش را گذاشته است”مماشات” اعتراض نموده است .

به گزارش خبرنگار ندای انقلاب در جلسه ای که اخیرا اعضای اتاق فکر لندن برگزار کرده اند کدیور طی اظهاراتی گفت:این تند وکند شدنها به صلاح جنبش نبوده ونبایستی این روش را ادامه دهیم .وی توصیه کرد:تهاجم همه جانبه به ریشه ها بهترین کار ممکن است.

البته این پیشنهاد گویا مورد توجه مهاجرانی واقع نمی شود و حرکت میانه با در نظر گرفتن اکثریت را مورد اشاره قرار داده واز دوستان می خواهد معقول باشند و معذورات را در نظر بگیرند وجو زده نشوند .

گفتنی است  ، جریانات ضد انقلاب ، پس ازنمایش اقتدار محافظین نظام اسلامی و خاموشی بیانیه نویس های داخلی وهمچنین بی اثر ماندن مانورهای تبلیغاتی وانحرافی برای نجات آمریکا واسرائیل از بیداری اسلامی مردم منطقه ، که توسط منافقین واراذل واوباش از ۲۵ بهمن آغاز وتا پایان چهارشنبه سوری ادامه داشت  دریک فضای سردر گم وپرالتهاب گرفتار آمده ونمیدانند کدامین تاکتیک را آزمایش کنند.

کارشناسان سیاسی معتقدند اپوزیسیون مدتها ست به این نتیجه رسیده است که فرصت ها را از دست داده اند ونیروی پای کار نه در داخل ونه در خارج برای مقابله وتعرض به نظام جمهوری اسلامی دراختیارندارند ، آنچه موجب  این هیاهو ها وشلوغ کاریهای رسانه ای می شود صرفا دریافت مستمری و گذران زندگی در قواره مزدوری می باشد .

/ 0 نظر / 7 بازدید