وقتی‌ دختر امام ، موسوی را عصبانی‌ کرد

این انتقادات آنقدر برای “موسوی دیکتاتور” گران تمام شده بود که از خبرنگاران خواسته بود تا این سخنان را رسانه ای نکنند.

http://www.iranzanan.com/userfiles/images/khomeini.zahra2.jpg

مرتضی مصباح راد در وبلاگ “روزنامه نگار مسلمان” نوشت:

 

چهاردهمین روز اردیبهشت ماه سال ۸۸ بود که برای پوشش خبری برنامه انتخاباتی موسوی به دفتر کار وی در فرهنگستان هنر رفتم.

جمعی از زنان و زهرا مصطفوی دختر امام خمینی(ره) که دبیر کل جمعیت زنان انقلاب اسلامی نیز بودند با میر حسین موسوی و همسر وی دیدار کردند، اما این دیدار تنها ۲۰ دقیقه بطول انجامید و این تنها به خاطر انتقادات شدید دختر امام خمینی(ره) بود که خطاب به موسوی بیان شده بود.

این انتقادات آنقدر برای “موسوی دیکتاتور” گران تمام شده بود که از خبرنگاران خواسته بود تا این سخنان را رسانه ای نکنند.

موسوی آنقدر از این سخنان عصبانی شده بود که خطاب به یکی از محافظانش گفته بود که این جلسه چقدر بی‌صاحب است، یکی نیست به خبرنگاران بگوید بیرون بروند. زهرا مصطفوی فرزند امام خمینی (ره) و دبیر کل جمعیت زنان انقلاب اسلامی در خصوص اظهارات اخیر وی نسبت به نهضت آزادی گفت: زمانی در سخنانتان در خصوص گروه نهضت آزادی اعلام کردید که با آنها اختلاف نظر دارید و پس از آن فرمودید که دوستی با آنها دارید که این دوستی تا امروز ادامه پیدا کرده است و زمانی نیز گفتید که ما وقتی با افرادی اختلاف نظر داریم قرار بر این نیست که آنها را کنار بگذاریم، حال سئوال من این است که چگونه می‌توانیم افرادی را که با آنها اختلاف نظر داریم در مناصب اجرایی بکار بگیریم و به آنها مسئولیت بسپاریم.

پس از سخنان زهرا مصطفوی، میرحسین موسوی از خبرنگاران و عکاسان خواست تا این جلسه را ترک کنند لذا خبرنگاران تنها چند دقیقه در این جلسه حضور داشتند و ادامه این جلسه بدون حضور خبرنگاران برگزار شد. موسوی پس از جلسه ۲۰ دقیقه‌ای خود با جمعیت زنان در حالی که تلاش داشت چهره خود را در پایان جلسه به دور از عصبانیت نشان دهد، از خبرنگاران خواست تا بخش پایانی سخنان زهرا مصطفوی را منتشر نکنند.

 

/ 0 نظر / 13 بازدید