اعدام فقط به خاطر چندتا عکس!

سایت رادیو زمانه که به یکی از نمایندگان پارلمان هلند به نام فرح کریمی تعلق داشته و توسط مشتی انسان های خود فروخته اداره میشود به موضوع اعدام دو نفر به نام های جعفر کاظمی و محمدعلی حاج‌آقایی اشاره کرده و ضمن مظلوم نمایی علت اعدام آنها را گرفتن فقط چند قطعه عکس و فیلم از اغتشاشات سال گذشته اعلام کرده است.این در حالی است که وابستگی این دو نفر به گروهک نفاق ثابت شده و حتی جعفر کاظمی در سال ۱۳۶۰ به جرم ارتباط و هواداری از این گروهک دادگاهی و به زندان محکوم شده است.بخشی از سوابق سیاه این دو نفر و جرم ایشان در ادامه می آید تا خودتان قضاوت کنید که اعدام این افراد فقط به خاطر گرفتن چند قطعه عکس و فیلم بوده است؟
ساعتی بعد از اعدام، ارگان رسمی منافقین، کاظمی و حاج‌آقایی را از اعضای این گروهک تروریستی اعلام کرد و با محکوم کردن اعدامشان، آنان را «مجاهدین قهرمان» لقب داد. مریم رجوی، سرکرده منافقین هم در پیامی ۲ همکار خود را «۲ قهرمان مقاومت و ملت» نام نهاد و گفت که آنان «مجاهدان راه آزادی مردم ایران» بوده‌اند. اعضای معدوم این گروهک علاوه بر مبادرت به توزیع تصاویر و پلاکاردهای مربوط به منافقین، تهیه تصویر و فیلم از درگیری‌ها و نیز سردادن شعارهایی به نفع گروهک نفاق، در پایگاه گروهک نفاق در خاک عراق موسوم به اشرف دوره‌های آموزشی را نیز سپری کرده بودند. همچنین جعفر کاظمی ضمن برقراری ارتباط با سرشبکه منافقین در داخل کشور، اقداماتی از جمله جذب و جمع‌آوری کمک مالی و فعالیت تبلیغی به نفع گروهک مذکور داشته و فرزندش را نیز به کشور عراق برده است. کاظمی در اعترافات خود به الصاق عکس‌هایی درباره حمایت از عوامل گروهک تروریستی منافقین، فیلمبرداری و عکسبرداری از آشوب‌های خیابان انقلاب و میدان آزادی به همراه یکی دیگر از همدستان خود و مصاحبه با خانواده‌های برخی فریب‌خوردگان گروهک نفاق در اردوگاه اشرف نیز اعتراف کرده بود.
درباره ارتباط موسوی با این گروهک خبری رسمی منتشر نشد تا اینکه آذرماه امسال منابع از دستگیری سرپل اصلی ستاد موسوی با گروهک نفاق خبر دادند. چند هفته بعد سرکرده گروهک تروریستی منافقین فتنه‌گران را «جوانان دلیر» نامیده و با تقدیر از تلاش آنان در ایجاد آشوب‌های سال ۸۸، از آنان درخواست کرد قانون هدفمندکردن یارانه‌ها را به «چالش بزرگی» برای نظام تبدیل کنند!
خودمانیم!این سایتهای حامی فتنه چقدر راستگو هستند!!!!

/ 0 نظر / 7 بازدید