مشاور ارشد موسوی: به ما نگویید فتنه‌گر!

اردشیر امیرارجمند که در ماه های اخیر همواره میهمان جلسات ضدایرانی محافل غربی بوده است، روز شنبه در شهر شیکاگو از اینکه مردم و مسئولان ایران از جریان موسوم به سبز با نام “جریان فتنه” یاد می کنند، انتقاد کرد.
 

http://up.iranblog.com/images/zj29848gfif4wzbeq6sg.jpg

به گزارش جهان، مشاور ارشد میر حسین موسوی انتقاد از اطلاق واژۀ “فتنه” به جریان متبوعش را “اشتباهی فاحش” توصیف و عنوان کرد: فتنه، وجود مخالف نیست، بلکه عدم قبول مخالف فتنه می باشد!

امیر ارجمند درباره اینکه چرا جریان فتنه پس از انتخابات به جای رعایت قانون و احترام به رای مردم به اردوکشی خیابانی روی آورد، گفت: حضور مردم در تظاهرات و راهپیمایی یکی از تبلورهای حضور و اراده آنان است و اگر کف خیابان بد است، چگونه است که آقایان هرگونه تظاهرات ملی و عرفی را در جهت تایید سیاست های خود، مصادره به مطلوب می کنند!

بر پایه گزارش کمیته ویژه مجلس شورای اسلامی درباره جریان فتنه و آشوب ۲۵ بهمن سال ۸۹، اردشیر امیر ارجمند رابط اصلی جریان آشوب و گروهک تروریستی مجاهدین خلق است.

اعتراف فتنه‌گران: به بن‌بست رسیده‌ایم

یکی از سایت های جریان فتنه در تحلیلی ضمن اذعان به بیراهه رفتن فرقه سبز تاکید کرد که این فرقه رسما به بن بست رسیده است.
به گزارش جوان آنلاین ،سایت جرس متعلق به عطاء الله مهاجرانی در مطلبی تحت عنوان«بیراهه ای که جنبش سبز می رود»،با بیان اینکه فرقه سبز طی ۲ سال گذشته بر روی شعار از موضوعیت خارج شده “رای من کجاست؟” متوقف مانده ،تصریح کرد: در این فاصله، هیچ شعار محوری دیگری نیز که “نماد هویتی جنبش سبز” باشد، عنوان نشده است و مطالباتی نیز که مطرح می شود نتوانسته جایگاهی نمادین و فراگیر برای جنبش سبز بیابد.

 

نویسنده این سایت در ادامه فرقه سبز را فاقد برنامه مدون و روشن دانسته و حضور در خیابان ها توسط حامیان اندک فتنه گران را مانوری رسانه ای که مغلوبه شده و پایان یافته عنوان کرده است.

این سایت همچنین فرقه سبز را از هم پاشیده توصیف کرده و در این زمینه تصریح کرده است:امروز، جنبش، نه شعار و مطالبه‌ای محوری دارد و نه برنامه‌ای مشخص و عملی برای تحقق آن و نه مرکزیتی که حداقلی از مقبولیت را برای راهبری و هدایت جنبش دارا باشد.

این سایت ضد انقلابی در ادامه تحلیل خود با بیان اینکه فرقه سبز بدنبال ایجادبحران مشروعیت،مشارکت و کارایی برای نظام بوده ،تصریح می کند که این تلاش ها با شکست مواجه شده چرا که نظام قادر است دست به بسیج نوده ای زده واز سوی دیگر توانسته است بر تحریم فائق بیاید.

نویسنده این مطلب در ادامه با اشاره به برخی توهم فتنه گران می نویسد:امروز، بایستی توهم “حتماً باید کاری کرد” و “مگر می‌توان دست روی دست گذاشت” و “خواستن، توانستن است” و “کوشش بیهوده به از خفتگی” را کنار گذاشت و تن به این واقعیت تلخ سپرد که شرایط برای این جنبش، “بن‌بست سیاسی” و “انسداد کامل” است. باید بن‌بست را پذیرفته و هر چه زودتر به منزل باز گشت.

این سایت در خاتمه می نویسد:جنبش سبز، امروز حکم پسربچه‌ای را پیدا کرده است که از خانه بیرون آمده است. اما از آنجا که هیچ توان مادی و معنوی برای زندگی مستقل از پدر و خانواده ندارد، به‌ناچار همچنان در کوچه و در چند متری درب منزل باقی مانده است.

گاهی فریاد می‌زند و پدر را به مبارزه‌ی رودررو می‌خواند و گاهی با مشت بر در می‌کوبد و تقاضای ورود به منزل می‌کند. گاهی سنگ بر می‌دارد و به شیشه‌ی خانه می‌زند. گاهی پشت درب خانه چمباتمه می‌زند و ناامیدانه به دیوار روبه‌رو چشم می‌دوزد.

/ 0 نظر / 7 بازدید