نگرانی اکبر گنجی از برخورد نظام با جریان انحراف

اکبر گنجی که همواره وجود امام زمان(عج) را انکار کرده، نگرانی خود را از افشای اتهامات جریان انحرافی ابراز داشت و مدعی شد که این امر منجر به ویرانی فضایل اخلاقی درکشور می شود!

http://up.iranblog.com/images/zz95mcr1fadijofshhw.jpg

به گزارش جام نیوز، اکبر گنجی که چند سالی است به خارج از کشورگریخته، در جریان تجمعات ضد انقلاب در خارج از کشور در کنار گوگوش عکس یادگاری گرفته و بارها نیز وجود مقدس امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف را انکار کرده، در یاداشتی در سایت ”روز آنلاین” ضمن حمایت از جریان انحرافی رمالی وجن گیری در کشور، نگرانی خود را از ویرانی فضایل اخلاقی ابراز داشت!
بر اساس این گزارش وی ضمن بی اساس دانستن اعترافات متهمین به جن گیری و رمالی که وابسته به جریان انحرافی هستند، دراین باره نوشت:«مسأله ی دردناک، ویرانی فضایل اخلاقی است[!]، بر سرجامعه ای که این حد از رذالت را تحمل می کند،چه آمده است؟ چرا سکوت؟ این نوع رفتارها با هر کس که صورت بگیرد، محکوم است. این مردابی است که همه را به کام خود فرو خواهد برد، سکوت گروه های سیاسی طالب قدرت شاید توجیه شدنی باشد، اما سکوت مدافعان دموکراسی و حقوق بشر توجیه ناپذیر است.»
وی درادامه تلاش کرد اضافه کرد:«دقت کنید، هوشیار باشید، داستان دروغ گویی و جن گیری و رمالی اگر چه ظاهری خنده دار دارد، اما آنچه در ایران در حال اتفاق است، طنز وشوخی نیست.”تراژدی ای” است که به صورت “روحوضی” اجرا می شود.»
گفتنی است اکبر گنجی که سعی دارد مسئله رمالی وجن گیری را یک نمایش موهوم جلوه دهد، پیش از این نیز به همراه دیگر چهره های بدنام ضد انقلاب همچون نوری زاده، علی افشاری وسازگارا حمایت خود را از جن گیر و رمال اجیر شده جریان انحرافی که تاکنون اعترافات بسیار تکان دهنده ای نموده،اعلام کرده بود.

/ 0 نظر / 11 بازدید