میخواهند فروش «پایان‌نامه» را مخدوش نشان دهند

خبرگزاری فارس: «محسن صادقی» پخش کننده فیلم «پایان‌نامه» با اشاره شایعه تخلف این فیلم در اکران، گفت: تاکنون گزارشی از تخلف به دست ما نرسیده و به نظر می‌رسد یکسری دوست دارند فروش فیلم را مخدوش نشان دهند.

«محسن صادقی» مسئول پخش فیلم سینمایی «پایان‌نامه» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در مورد شایعات اخیر و تخلفات صورت گرفته در اکران این فیلم، گفت: این خبر منبع موثقی نداشت که ما آن‌را پیگیری کنیم اما احساس می‌کنم یکسری این وسط دارند حرکت‌هایی انجام می‌دهند و تا کنون گزارش تخلفی به ما نرسیده است.
صادقی ادامه داد: کف فروش در سینما استقلال ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است که ما این کف فروش را رد کردیم اما این‌ها فروش هفته اول را ملاک قرار دادند در صورتی که روز یکشنبه سینما استقلال نیمه تعطیل بود و ما این کف فروش را رد کردیم.
وی در ادامه به فارس، گفت: این موضوع در حد یک شایعه است و مسئله خاصی نیست. در این زمینه ترجیح می‌دهیم چون گزارشی نرسیده سکوت کنیم. در این میان یکسری می‌خواهند فروش این فیلم را مخدوش جلوه دهند که در جواب به این افراد می‌توانند به مدیران سینماها سر بزنند و ببینند که دیشب در سینما مرکزی فیلم ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته است.
«محسن صادقی» در پایان این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: این اخبار کذب از زمان پیش تولید، اکران در برج میلاد و بعد از آن هم ادامه دارد اما زمان همه این مسائل را حل می‌کند و خبرنگاران عزیز می‌توانند با مراجعه به سینماها از آمار واقعی این فیلم مطلع شوند.

/ 0 نظر / 40 بازدید